|   EN

Wydział Turystyki i Nauk o Zdrowiu - aktualności

 

III Akademickie Dni Integracji Wrocław 2021 - zaproszenie do udziału w konferencji 20-21.05.2021, godz.9:00

Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów - Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich
we Wrocławiu oraz Stowarzyszenia "Twoje Nowe Możliwości" serdecznie
zapraszamy Państwa do aktywnego udziału
w konferencji naukowo-szkoleniowej III Akademickie Dni
Integracji-Wrocław 2021.

Na zdjęciu widoczny chłopak i dziewczyna w koszulkach Akademii im. Jakuba z Paradyża z ulotkami Zaszczep się w Majówkę.Studenci z Wydziału Turystyki i Nauk o Zdrowiu na prośbę organizatorów wzięli czynny udział w promocji i propagowaniu akcji "Zaszczep się w Majówkę".

Szanowni Państwo

W imieniu społeczności akademickiej Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie mam zaszczyt zaprosić studentów Państwa Uczelni do uczestnictwa w
V Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych: Badania, innowacje i pasje z perspektywy młodego naukowca, która odbędzie się
10 czerwca 2021 roku w Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy studentów i młodych naukowców do udziału w XII Ogólnopolskiej Konferencji „Nauka i pasja kluczem do sukcesu”, która odbędzie się online 11 czerwca 2021r.

Szanowni Państwo,

Powiślańska Szkoła Wyższa, ma zaszczyt zaprosić na  Międzynarodową Konferencją Naukową oraz II Międzynarodową Konferencją Studencką  pn. „Sektor ochrony zdrowia w obliczu pandemii koronawirusa Sars-CoV-2”, pod honorowym patronatem Pana Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich oraz Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Gdańsku.

Szanowni Państwo,

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu oraz Podhalańskie Koło Naukowe Turystyki serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców „Nauka - Talent - Pasja”, która odbędzie się 15 kwietnia 2021 r.

Konferencja skierowana jest do studentów wszystkich kierunków (studia licencjackie i magisterskie) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje zostały zawarte w załącznikach.

Termin przyjmowania zgłoszeń został wydłużony do 31 marca 2021 r.

 

 

 Pobierz plik (Komunikat_Nauka Talent Pasja.pdf)Komunikat_Nauka Talent Pasja

Back to top