|       |   EN

Szanowni Państwo,

kontynuując cykl Międzynarodowej Konferencji Naukowej  "SKUTECZNOŚĆ W BIZNESIE"  organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, jest nam niezmiernie  miło zaprosić Państwa do uczestnictwa w już VI jej edycji, tym razem pod przewodnim hasłem: "Transfer doświadczeń pomiędzy nauką a biznesem".

Celem głównym konferencji będzie wymiana poglądów, myśli i doświadczeń praktyków gospodarczych, naukowców, przedstawicieli organizacji okołobiznesowych, a także samorządowców na temat wyzwań w obszarze współczesnego biznesu w tym szczególnie: transferudoświadczeń pomiędzy nauką a biznesem, innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych, marketingowych oraz technologicznych, działalności na rynku międzynarodowym i lokalnym a także  wyzwań w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i finansowania biznesu.

Zachęcamy do uczestnictwa w panelach dyskusyjnych oraz przygotowania referatów związanych z zakresem tematycznym konferencji, które po pozytywnych recenzjach zostaną opublikowane w „Studiach i Pracach Wydziału Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim”.

Dla Państwa wygody w załączeniu przesyłamy kartę zgłoszeniową, szablon artykułu oraz ulotkę informacyjną.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej konferencji http://s-w-b.org.pl/index.html.  

(Jeżeli  korzystaliście Państwo wcześniej z naszej strony internetowej, po wejściu proszę ją odświeżyć  naciskając  F5)

 

Z wyrazami szacunku

 

prof. zw. dr hab. Janusz Soboń                                    

Przewodniczący Rady Naukowej

 

dr Krzysztof Czyrka

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

 

Back to top