|       |   EN

 

"SZLACHETNA PACZKA"

Szanowni Państwo,

 

Zachęcamy do wsparcia inicjatywy udziału społeczności Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim w projekcie Szlachetna Paczka. Inicjatywa ta zyskała akceptację Rady Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego.

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i darczyńców na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom.

W ramach Szlachetnej Paczki pomoc może przybrać postać wsparcia konkretnej rodziny przez realizację wskazanych przez nią potrzeb (zakupu żywności, artykułów czystości, ale także ubrań, butów czy sprzętu agd) albo formę darowizny. Wybrany wariant pomocy zależeć będzie od wielkości zebranej kwoty.

            Datki można składać do 11 grudnia 2015 r. do skarbonki znajdującej się w Sekretariacie Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego, pokój 220 w bud. nr 7 przy ul. F. Chopina 52

            Paczki zostaną przekazane potrzebującym do 13 grudnia 2015 r.

 

 

Dziekan Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego 

dr Jacek Jaśkiewicz

 

Back to top