|       |   EN

Akademia
im. Jakuba z Paradyża
w Gorzowie Wielkopolskim

ul. Teatralna 25
66-400 Gorzów Wielkopolski



Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego:

SEKRETARIAT:

ul. Fryderyka Chopina 52, budynek 7, pok. 220

66-400 Gorzów Wielkopolski

tel./fax. 095 721 60 61

waibn@ajp.edu.pl

mgr Katarzyna Gackowska

DZIEKANAT:

Kierunek - ADMINISTRACJA,  BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE, KRYMINOLOGIA STOSOWANA

pok. 2 bud. nr 7,

 

mgr Izabela Tonak

itonak@ajp.edu.pl

tel. 095 721 60 90

 

Wydział Ekonomiczny:

SEKRETARIAT:

ul. Fryderyka Chopina 52, Budynek 7 p. 301

tel./fax. 095 721 60 15

we@ajp.edu.pl

mgr Justyna Szylar

DZIEKANAT:

kierunek LOGISTYKA studia pierwszego stopnia
kierunek - ZARZĄDZANIE studia pierwszego stopnia
kierunek - ZARZĄDZANIE studia drugiego stopnia

kierunek - FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ studia pierwszego stopnia

kierunek - FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ studia drugiego stopnia

-  bud. 7, pok. 2, tel. 95 721 60 50, 95 721 60 18

 

mgr Anna Bukowska

abukowska@ajp.edu.pl

 

mgr Edyta Iwańska

eiwanska@ajp.edu.pl

Wydział Humanistyczny:

SEKRETARIAT:

ul. Teatralna 25; p.107

tel. 095 721 60 35

mgr Justyna Kopaniecka

jkopaniecka@ajp.edu.pl

wh@ajp.edu.pl

mgr Agnieszka Dykas

tel. 095 721 60 54

adykas@ajp.edu.pl

DZIEKANAT:

kierunek - filologia polska I i II stopnia

kierunek - komunikacja medialna i społeczna I stopnia

kierunek - pedagogika jednolite magisterskie

kierunek - pedagogika II stopnia

 

lic. Monika Rogacz

ul. Teatralna 25; pokój nr 121,

tel. 095 721 60 82

mrogacz@ajp.edu.pl

kierunek – filologia I i II stopnia

w zakresie: język niemiecki, język niemiecki od podstaw

w zakresie: język angielski, język angielski od podstaw

kierunek - pedagogika I stopnia

kierunek - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

 

mgr Małgorzata Cywińska

mcywinska@ajp.edu.pl

ul. Teatralna 25; pokój nr 121

tel. 095 721 60 82

Wydział Techniczny:

SEKRETARIAT:

mgr Otylia Grześkowiak

wt@ajp.edu.pl

tel./fax: +48 95 72 79 536

DZIEKANAT:

mgr Anna Kwiatkowska

ul. Fryderyka Chopina 52

bud. 7, pokój nr 2

tel.: 95 721 60 97

e-mail: akwiatkowska@ajp.edu.pl

 

Wydział Turystyki i Nauk o Zdrowiu:

SEKRETARIAT:

Alicja Matusiak

tel.: 95 727 95 28

e-mail: wtinz@ajp.edu.pl

amatusiak@ajp.edu.pl

ul. Fryderyka Chopina 52, bud. 8, pokój nr 209

DZIEKANAT:

Kierunek turystyka i rekreacja 

Kierunek Pielęgniarstwo

Kierunek Ratownictwo medyczne

 

Edyta Adamczyk

ul. Fryderyka Chopina 52, bud. 7, pokój nr 2

tel.: 95 721 60 89

Back to top