|       |   EN

Punkt Informacyjny Fundusze EuropejskieZa pośrednictwem aplikacji ClickMeeting studenci Wydziału Ekonomicznego, Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim wzięli udział w kolejnym już Spotkaniu z Ekspertem, dotyczącym Funduszy Europejskich dla jednostek samorządu terytorialnego.

 

Przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich Pan Sergiusz Łukasiewicz zaprezentował szeroką gamę możliwości pozyskania środków finansowych dla jednostek samorządu terytorialnego. Prowadzący, jak zawsze zapoznał uczestników z najważniejszymi dostępnymi jeszcze w perspektywie 2014-2020 programami operacyjnymi. Słuchacze dowiedzieli się również o działalności Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich oraz o możliwościach skorzystania z porad specjalistów z dziedziny pozyskiwania środków finansowych z funduszy unijnych, a także zaprezentowano im przykłady realizowanych inicjatyw.

Wykład cieszył się ogromnym zainteresowaniem, czego potwierdzeniem były liczne i dociekliwe pytania, na które ekspert udzielał profesjonalnych odpowiedzi. Ponadto z relacji studentów można wnioskować, że webinarium jest bardzo dobrym uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas tradycyjnych zajęć.

Agnieszka Szuszakiewicz-Idziaszek

 Koordynator Spotkań z Ekspertem

Back to top