|   EN

Program Konferencji Prawo karne. Historia. Teraźniejszość. Przyszłość.Dnia 31 maja br., odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Nauka pn. "Prawo karne. Historia. Teraźniejszość. Przyszłość", organizowana przez Zakład Kryminologii Stosowanej Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Konferencja, którą otworzy Dziekan Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego prof. AJP dr hab. Beata Orłowska, rozpocznie się o godz. 9.15. Składać się będzie ona z pięciu paneli tematycznych, podczas których prelegenci podejmować będą różne tematy w zakresie prawa karnego.

Osoby zainteresowane biernym uczestnictwem w konferencji proszone są o kontakt drogą mailową ksiemaszko@ajp.edu.pl w celu otrzymania linku bądź kodu dostępu.

W załączniku program konferencji.