|       |   EN

Sport i turystyka

KU AZS AJP W Gorzowie Wielkopolskim w ramach III AKADEMICKICH DNI SPORTU organizuje w hali sportowej przy ulicy Fryderyka Chopina 52 w dniu 14 grudnia 2022r. o godz. 10.00 Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Futsalu.

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Akademickim Liceum Mistrzostwa SportowegoW piątek 24 czerwca br. w siedzibie Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Pokaz udzielania pierwszej pomocy na fantomie26 czerwca 2022 roku w Parku Wiosny Ludów odbył się Lubuski Piknik Zdrowia. Akademia im. Jakuba z Paradyża wzięła udział w tym w wydarzeniu, włączając się w promocję aktywnego stylu życia, zdrowego odżywiania i profilaktyki zdrowotnej.

Studenci ratownictwa medycznego w bazie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego  Studenci ratownictwa medycznego w ramach zajęć dydaktycznych z Panią mgr Katarzyną Zygmunt byli w bazie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Dekerta. To jedna z 21 stałych baz LPR w Polsce, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie szpitala.

Studenci Ratownictwa medycznego na tle autobusu w kolorach biało-czerwonych mobilny punkt pobierania krwi 4 czerwca br. w Gorzowie Wielkopolskim, z inicjatywy Klubu Motocyklowego Nine Six MC Poland, odbyła się kolejna edycja akcji Moto Krew promującej ideę krwiodawstwa.

Ośrodek "Czym skorupka za młodu" na festynie rodzinnym w SP nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim3 czerwca 2022 przedstawiciele Wydziału Technicznego w ramach działalności ośrodka „Czym Skorupka za młodu” uczestniczyli w festynie rodzinnym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Szarych Szeregów w Gorzowie Wielkopolskim.

Uczennice Akademickiego Liceum Mistrzostwa SportowegoZ radością informujemy o sukcesie uczennic Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego, które zostały Wicemistrzyniami Ogólnopolskiej Licealiady w Koszykówce Dziewcząt.

ALKS AJP odnotował w ostatni weekend kolejne sukcesy na Ampach w Poznaniu i Mitingu w Żarach.
W Poznaniu dwa złote medale Mistrzostw Polski AZS zdobyła Nikola Horowska z doskonałymi wynikami – 100 m – el. 11.33 s (2.3) , w finale 11.42 s PB. 200 m – 22.87 s (2.9).

Back to top