|       |   EN

Rekrutacja na studia II stopnia

w formie stacjonarnej i niestacjonarnej na rok akademicki 2023/2024

Rejestracja elektroniczna od czerwca 2023 na stronie Uczelni.

Przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych od końca czerwca 2023 w Punkcie Rekrutacyjnym (Biblioteka Główna ul. Chopina 52).

Studia drugiego stopnia może podjąć osoba, która posiada tytuł magistra, licencjata lub równorzędny i spełnia warunki rekrutacyjne określone w załączniku nr 3 do Uchwały Nr 10/000/2022 Senatu AJP z dnia 21 czerwca 2022 w sprawie warunków i trybu rekrutacji na pierwszy rok studiów w roku akademickim 2023/2024 (patrz: Ogólne warunki rekrutacji).

Pobierz plik (Wydział AiBN studia drugiego stopnia.doc)  Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego

• administracja
  • bezpieczeństwo narodowe

Pobierz plik (Wydział Ekonomiczny studia drugiego stopnia.doc) Wydział Ekonomiczny