|   EN

Plakat informujący o nazwie, terminie konferencji wraz z logo uczelni partnerskichZakład Języka Polskiego Wydziału Humanistycznego oraz Akademickie Centrum Ukrainoznawcze Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z Wydziałem Turystyki Przykarpackiego Narodowego Uniwersytetu im. Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankowsku (Ukraina) serdecznie zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową Dziedzictwo kulturowe pogranicza, która odbędzie się w dniach 11-12 maja 2021 r. w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.


Konferencję on-line otworzą o godz. 9:00: Rektorzy uczelni partnerskich AJP i Przykarpackiego Narodowego Uniwersytetu im. Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankowsku, Dyrektor Akademickiego Centrum Ukrainoznawczego oraz Dziekan Wydziału Turystyki Uniwersytetu w Iwano-Frankowsku.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o przesłanie do dnia 10 maja br. do godz. 12:00 na wspolpraca@ajp.edu.pl maila z imieniem i nazwiskiem, afiliacją oraz adresem zwrotnym, na który zostanie przesłany link do konferencji.

 

Media:

https://www.radiogorzow.pl/124431/akademia-zaprasza-do-udzialu-w-konferencji/

https://www.echogorzowa.pl/news/37/Akademia-im-Jakuba-z-Paradyza/2021-05-06/zaproszenie-do-udzialu-w-konferencji-w-ajp-30338.html

 

Back to top