|   EN

Na zdjęciu widoczne są okulary położone na otwartej książceWydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża, oraz gorzowskie oddziały Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych i Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich zapraszają na seminarium metodologiczne zatytułowane „Badania interdyscyplinarne i transdyscyplinarne w naukach o bezpieczeństwie – studium przypadku”.

Wprowadzenia w problematykę dokona dr Grzegorz Klein (WAiBN AJP).

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Termin: 13 maja 2021 r. (czwartek)

Rozpoczęcie: godz. 17.00.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o zgłoszenia. Powinno ono zawierać: imię, nazwisko, afiliację oraz adres email, na który ma zostać wysłany link umożliwiający udział w spotkaniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 12 maja 2021 r. do godz. 20.00 na adresy jsikorski@ajp.edu.pl lub tmarcinkowski@ajp.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie pochodzi ze strony inverso.pl