|   EN

Praca uczennic ZSE - AJP oczami praktykantekMaria Bączkiewicz, Wiktoria Cupriak i Gabriela Brzezińska to uczennice II klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim o profilu technik reklamy. Maj był miesiącem ich praktyk zawodowych, które odbyły w Dziale Promocji i Informacji Akademii im. Jakuba z Paradyża. W tym czasie wykorzystywały przekazywaną wiedzę m.in. do tworzenia grafik komputerowych, ulotek reklamowych, prezentacji, pisania relacji z wydarzeń czy relacji prasowych. Maria, Wiktoria i Gabriela to osoby, które, współpracując w zespole, wykazały się dużą kreatywnością, otwartością na sugestie i zmiany.
Poniżej opinia uczennic na temat praktyk u nas, a także ułamek efektów ich pracy:
„Wybór naszych praktyk padł od razu na AJP. Znacznie wyróżnia się na tle innych uczelni, nie tylko tych gorzowskich. Wysoko wyspecjalizowana kadra wzbudziła w nas chęć sprawdzenia jej osobiście. Jesteśmy z okolic, więc chcemy dowiedzieć się więcej o AJP, być może to właśnie tu pojawimy się w niedalekiej przyszłości, ponieważ wybór kierunków jest naprawdę duży i każdy znalazłby coś dla siebie, my także. Praktyki są dla nas idealną okazją, by zobaczyć Akademię ,,od środka", dowiedzieć się, jak jest w niej naprawdę.
Już po kilku dniach stwierdzamy, że sama atmosfera panująca tutaj to jeden z powodów, dla których warto się tu kształcić. Z praktyk zawodowych na AJP wychodzimy z większą wiedzą. Jesteśmy po spotkaniach z ciekawymi ludźmi, którzy także poszerzyli naszą wiedzę dot. m.in. pracy w radio czy telewizji. Było to ciekawe doświadczenie i na pewno miło będziemy wspominać chwile spędzone na AJP”.
 
Maria Bączkiewicz
Wiktoria Cupriak
Gabriela Brzezińska
Dziękujemy, że byłyście u nas i życzymy realizacji planów! ???

Back to top